9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Дизайнери показали, як би виглядав Київ з річкою Хрещатик (фото)

У Києві дизайнери-резиденти порталу творчих проєктів Вehance презентували проєкт відновлення річки Хрещатик у центрі столиці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Легендарна річка Хрещатик, яка вважається одним із місць Хрещення Русі князем Володимиром у 988 році, у наші дні закрита у підземному колекторі.

blank

Проте дизайнери створили проєкт-візуалізацію того, як виглядав би Київ, якби річку не закопували, а залишили гармонійною частиною столиці.

“У Києві перебуває понад 60 підземних річок, у тому числі й річка Хрещатик, яка й досі протікає в колекторі під однойменною центральною вулицею міста. Відновивши хоча б частину цих річок у поєднанні з існуючим пагорбовим ландшафтом, столиця перетвориться на сучасне, унікальне, екологічно комфортне середовище”, – вважають автори візуалізованої концепції “Відновлення річки Хрещатик”.

На думку авторів проєкту, проїжджу частину вулиці Хрещатик можна віддати під річище річки, а пішохідну – під зону відпочинку із газонами.

При цьому, в концепції вулиці-річки залишилося місце і для автомобілів – дорога в п’ять смуг проходила б поряд з ЦУМом та Головпоштамтом.

blank

А ось від підземних переходів довелося б, зі зрозумілих причин, відмовитись.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають