9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

«ДТЕК Павлоградвугілля» має намір придбати електробуси для регулярних перевезень робітників

На підприємстві «ДТЕК Павлоградвугілля» задумалися про заміну звичайних автобусів на сучасні екологічні електричні.

Автобуси призначені для регулярних перевезень співробітників зі зміни і на зміну (місто-шахта). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Autogeek.

Формат електробусів приміський, який передбачає велику кількість сидячих місць, а не стоячих, як в міському форматі.

Зарядна інфраструктура буде вся наша, ми це вже вміємо. При ухваленні рішення про покупку електроавтобусів ми поставимо всі, що потрібно, і швидше за все будемо намагатися зробити так, щоб ці зарядки і публічними одночасно були. Тут дуже багато залежить від кількості – якщо буде один автобус на тестовий період, то суперчардж навряд чи будемо ставити, обійдемося Type2, якщо ж кілька – то можна вже буде і суперчардж ставити, тим більше що ми поступово збираємося тиражувати досвід роз’їзного електротрнаспорта на наші підприємства в Дніпропетровській і Запорізькій області, – розповів менеджер Дирекції зі стратегії та розвитку ДТЕК Євген Гончаров.

Необхідний запас ходу на одному заряді електробуса – 100 кілометрів, зарядні порти Type 2 Mode 3 32A і CHAdeMO 125A / 380V (або ж на вибір CCS 125A / 380V). Очікувана час заповнення заряду акумулятора з 5% до 100% – 4 години при 32 амперах. Загальна кількість місць – 70 (з них сидячих – 45 + 1). З додаткового обладнання – USB для зарядки телефонів, Wi-Fi, GPS і навіть гучний зв’язок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають