9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

ДСНС створила мапу небезпечних ділянок та приймає заявки на розмінування території

Українські рятувальники створили мапу територій на яких виявлені вибухонебезпечні предмети та ступінь загрози від них.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій запрацювала інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок.

Повідомлено, що відтепер на сайті ДСНС можна щоденно відстежувати динаміку робіт із розмінування по регіонах: кількість виїздів, площа розмінованих територій та кількість розмінованих вибухонебезпечних предметів та ступінь загрози від них.

Подати заявку про знахідку вибухонебезпечних предметів та відстежувати статус її виконання можна через сторінку з інтерактивною мапою на сайті Розмінування України або за номером 101.

Рятувальники рекомендують використовувати інформацію з інтерактивної мапи при відвідуванні місць, на яких велись бойові дії.

Нагадуємо, що у в випадку виявлення підозрілих предметів або боєприпасів не можна підходити, піднімати, підбивати ногою, користуватись радіоелектронними засобами в місцях знахідок.

Одразу треба відійти на безпечну відстань та повідомити служби порятунку за номером 101 або 102, а також попередити людей навколо про можливу небезпеку.

Останні новини:

Зараз читають