9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

ДП «Укрспирт» отримало ліцензію з постачання природного газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  видала ДП «Укрспирт» ліцензію з постачання природного газу, про це йдеться у Постанові НКРЕ від 22 лютого 2018 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укрспирту.

ДП «Укрспирт» налічує 41 місце провадження діяльності, по суті це автономне виробництво що споживає великі обсяги природного газу на власні виробничі потреби. В середньому цей обсяг становить 30 млн.м3 на рік.

Лише за рахунок придбання газу на публічних торгах на енергетичній біржі було зекономлено за три місяці минулого року 16 млн.грн. порівняно із ціною НАК «Нафтогаз України» Це було зроблено в рамках стратегії з оптимізації виробництва та руйнування схем вимивання обігових коштів підприємства.

Отримання ліцензії дозволить самостійно розподіляти ресурс між МПД ДП «Укрспирт» , надасть можливість імпортувати газ, закуповувати дешевий газ у сезон мінімальних цін та закачувати у підземні сховища, щоб використовувати його в осіннє – зимовий період, коли ціна запропонована на ринку найвища, що вплине на зниження собівартості виробленої продукції.

Останні новини:

Зараз читають