9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

До підготовки ВМС України планується залучити турецьких спеціалістів

 • Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа та представники Туреччини розглядають питання підготовки особового складу українських Військово-морських сил та залучення до навчального процесу спеціалістів від Туреччини.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Командувач Військово-Морських Сил Збройних сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа перебуває у Турецькій Республіці з робочим візитом.

  В ході зустрічі очільники турецьких та українських Військово-Морських Сил обмінялися досвідом, обговорили низку актуальних питань військово-морської сфери та регіональної безпеки.

  Діалог ведеться щодо питань подальшої співпраці та безпеки в Чорному морі. Розглянуті питання підготовки особового складу українських ВМС та залучення до навчального процесу спеціалістів від Туреччини.

  Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа у Туреччині. Жовтень 2020. Фото: МО України

  Крім того, під час зустрічі командувачі обговорили розвиток воєнно-технічної співпраці в морській галузі.

  Нагадаємо, під час візиту Президента України Володимира Зеленського в Анкару українські представники підписали нову військову угоду з Туреччиною.

  Кабмін схвалив проєкт нової військової угоди з Урядом Турецької Республіки.

  Зазначається, що укладання договору відбулося в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Туреччини, який заплановано на 15-17 жовтня.

  Підписати документ уповноважено Міністра оборони Андрія Тарана. За його словами, угода створить правові засади для розширення співробітництва у сфері оборони між Україною та Туреччино. Вона також дозволить започаткувати співробітництво за більш ніж двадцятьма принципово новими актуальними напрямами.

  До підготовки ВМСУ планується залучити спеціалістів Туреччини. Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа у Туреччині. Жовтень 2020. Фото: МО України

  Міністр оборони також наголосив, що нещодавно затверджена Президентом Стратегія національної безпеки України визначає саме Турецьку Республіку як одну з країн, з якою Україна розвиватиме стратегічне партнерство для захисту національних інтересів та зміцнення регіональної безпеки.

  Також нагадаємо, у липні 2020 року в Україну прибула делегація Турецької Республіки, яку очолює Міністр національної оборони Туреччини пан Хулусі Акар.

  Повідомлялось, що сторони обговорили пріоритети двостороннього оборонного співробітництва та актуальні питання, що становлять взаємний інтерес.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

  Цьогоріч будівництво одного корвету для Військово-Морських Сил України Міноборони профінансує на 3,8 мільярда гривень.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Проєкт будівництва євроколії між Ужгородом та Чопом оцінюють в 500 мільйонів гривень

  На 2021 рік заплановані роботи з підготовки проєктної документації та техніко-економічного обґрунтування проєкту по відновленню залізниці з колією європейського стандарту 1435 мм...

  Військові протестували бронетранспортери “Отаман” та БТР-60М від “Практики” (фото)

  На полігоні Збройних Сил України "Десна" пройшли заводські ходові випробування дослідних зразків універсальних колісних платформ "Отаман" та БТР-60М, які розроблені НВО "Практика".

  “Інтерпайп” будує цех з виробництва колісних пар для США та ЄС

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у...

  Європейський інвестиційний банк профінансує електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ – Лисичанськ

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) повідомив про готовність профінансувати електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ - Лисичанськ в рамках програми "Відновлення Донбасу".

  В Одеському порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення аванпорту для забезпечення заходу великотоннажних суден

  Філія "Днопоглиблювальний флот" АМПУ приступила до виконання експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Одеса господарським способом.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Харківський університет Повітряних Сил відновив польоти літаків Ан-26Ш

  Харківський національний університет Повітряних Сил (ХНУПС) відновив польоти навчальних штурманських літаків Ан-26Ш.Передає Національний Промисловий...

  Прикордонникам передали перший корпус катеру OCEA

  У Франції передали Державній прикордонній службі України перший корпус патрульного катеру OCEA FPB 98 MKI для Морської...

  Росіяни намагалися вкрасти секретні документи з розробки броні танку БМ «Оплот»

  Контррозвідка СБУ 21 лютого затримала у Харкові агента російської воєнної розвідки, який мав викрасти технічну документацію щодо...

  На модернізацію фрегата «Гетьман Сагайдачний» виділять 436 мільйонів гривень

  Цьогоріч на модернізацію флагмана Військово-морських сил ЗС України фрегату «Гетьман Сагайдачний» виділять 436 мільйонів гривень.