9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

До підготовки ВМС України планується залучити турецьких спеціалістів

 • Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа та представники Туреччини розглядають питання підготовки особового складу українських Військово-морських сил та залучення до навчального процесу спеціалістів від Туреччини.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Командувач Військово-Морських Сил Збройних сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа перебуває у Турецькій Республіці з робочим візитом.

  В ході зустрічі очільники турецьких та українських Військово-Морських Сил обмінялися досвідом, обговорили низку актуальних питань військово-морської сфери та регіональної безпеки.

  Діалог ведеться щодо питань подальшої співпраці та безпеки в Чорному морі. Розглянуті питання підготовки особового складу українських ВМС та залучення до навчального процесу спеціалістів від Туреччини.

  Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа у Туреччині. Жовтень 2020. Фото: МО України

  Крім того, під час зустрічі командувачі обговорили розвиток воєнно-технічної співпраці в морській галузі.

  Нагадаємо, під час візиту Президента України Володимира Зеленського в Анкару українські представники підписали нову військову угоду з Туреччиною.

  Кабмін схвалив проєкт нової військової угоди з Урядом Турецької Республіки.

  Зазначається, що укладання договору відбулося в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Туреччини, який заплановано на 15-17 жовтня.

  Підписати документ уповноважено Міністра оборони Андрія Тарана. За його словами, угода створить правові засади для розширення співробітництва у сфері оборони між Україною та Туреччино. Вона також дозволить започаткувати співробітництво за більш ніж двадцятьма принципово новими актуальними напрямами.

  До підготовки ВМСУ планується залучити спеціалістів Туреччини. Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа у Туреччині. Жовтень 2020. Фото: МО України

  Міністр оборони також наголосив, що нещодавно затверджена Президентом Стратегія національної безпеки України визначає саме Турецьку Республіку як одну з країн, з якою Україна розвиватиме стратегічне партнерство для захисту національних інтересів та зміцнення регіональної безпеки.

  Також нагадаємо, у липні 2020 року в Україну прибула делегація Турецької Республіки, яку очолює Міністр національної оборони Туреччини пан Хулусі Акар.

  Повідомлялось, що сторони обговорили пріоритети двостороннього оборонного співробітництва та актуальні питання, що становлять взаємний інтерес.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” продасть 182 непрофільних активи

  "Укрзалізниця" починає продаж непрофільних активів - на першому етапі вже визначені 182 непрофільних активи. Для вивчення ринку...

  Дніпровський металургійний завод відновив виробництво теплоізолюючих сумішей

  ПрАТ "Дніпровський металургійний завод" (ДМЗ), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почало застосовувати...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...