9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

До лютого 2020 року в армії буде створено командування медичних сил

Начальник Головного медичного управління ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко розповів під час брифінгу, що до лютого 2020 року буде створено Командування Медичних сил.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Один із напрямків реформування медичного забезпечення у Збройних Силах якраз і передбачає об’єднання медичної служби під єдине керівництво, – зазначив генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. – Це мало відбутись у 2021 році. Але керівництво і оборонного відомства, і Генерального штабу ініціювало прискорення проведення реформ, зокрема і щодо створення єдиного керівництва. Отже, до лютого матимемо нову структуру – Командування Медичних сил».

За його словами, в нове Командування підпорядкують госпітальну ланку та медиків, які наразі перебувають у підпорядкуванні командирів військових частин. Всього чисельність управлінської ланки складатиме 134 особи.

Варто нагадати, що з 2018 року в Збройних Силах діє єдиний орган управління в медичній сфері – Головне військово-медичне управління. Його керівник має подвійну посаду – він і начальник управління, і очільник всієї медичної служби. Підпорядкування теж подвійне – Міністру оборони та начальнику Генерального штабу, що вносить певний дисонанс у роботу управлінського органу.

Останні новини:

Зараз читають