9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

До 2019 року Укрпошта має намір встановити 5 тисяч POS-терміналів для безготівкової оплати

ПАТ “Укрпошта” встановила 2 тис. POS-терміналів для безготівкової оплати послуг в найбільш завантажених відділеннях по всій країні і планує завершити установку ще 3 тис. до кінця поточного року.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна“, з посиланням на прес-службу компанії.

Наші відділення в містах поступово переходять на розрахунки картками. Устаткування платіжними терміналами почалося з відділень Києва, зараз вони вже присутні в усіх регіонах країни. Це ще один крок до збільшення обсягів безготівкових розрахунків, – цитується в повідомленні на сайті “Укрпошти” директор департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицкий.

Так, “Укрпошта” вже встановила 2 тис. POS-терміналів для прийому оплати за допомогою платіжних карт в найбільш завантажених поштових відділеннях України.

Всього “Укрпошта” закупила через систему електронних торгів ProZorro 5 тис. POS-терміналів. Планується, що вони будуть встановлені в 3 тис. відділеннях компанії у всіх регіонах України.

Як повідомлялося, раніше Нацбанк видав “Укрпошті” ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Також “Укрпошта” стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa серед небанківських установ України.

У липні 2018 року “Укрпошта” приєдналося до національну платіжну систему “Український платіжний “Простір” (“Простір”) в якості еквайра.

“Укрпошта” оголосила тендер на закупівлю 5 тис. POS-терміналів у грудні 2017 року, аукціон відбувся 18 січня, а договір з компанією переможцем – ТОВ “Сервус Системз Інтегрейшн” з пропозицією 31,108 млн грн – був підписаний 14 лютого поточного року. Всього в тендері взяли участь три компанії, одна з яких відсіялась на етапі подачі документації.

Тендер передбачав закупівлю двох партій по 2,5 тис. POS-терміналів VeriFone EVO 520.

POS-термінал – електронний програмно-технічний пристрій для прийому до оплати платіжних карт, яке може приймати картки з чіпом, магнітною смугою і безконтактні карти, а також інші пристрої, що мають безконтактне сполучення.

ПАТ “Укрпошта” входить в сферу управління Міністерства інфраструктури України. Надає близько 50 видів послуг в 11,5 тис. Відділеннях по всій Україні. Штат підприємства налічує 73 тис. Працівників, з яких 36 тис. – листоноші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають