9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Дніпровський завод картонної упаковки придбав нове унікальне обладнання

Дніпровський завод картонної упаковки компанії “ЛУНАПАК” придбав унікальне обладнання нового покоління – друкарську машину КВА Rapida 106, яка в такій комплектації і з таким спектром можливостей – єдина не тільки в Україні, але і в Європі.

Поява і установка суперсучасного обладнання на дніпровському заводі стала можлива завдяки двом складовим: прагненні компанії “ЛУНАПАК” залишатися лідером в українському сегменті виробництва картонної упаковки і всебічної підтримки цього прагнення засновниками. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на dsnews.ua.

Саме один з них – дніпровський підприємець Вадим Єрмолаєв, відомий своїми масштабними інноваційними проектами, виступив інвестором і допоміг реалізувати сміливі плани технологів компанії, які мріяли про друкарській машині останнього покоління.

blank

Два роки тому ми відвідали в Дюссельдорфі спеціалізовану виставку DRUPPA 2016, яка проводиться раз на 4 роки і визначає вектори розвитку світової друкарської галузі на наступні кілька років”, – розповідає заступник директора з продажу заводу “ЛУНАПАК” Роман Зінов’єв. – Щоб ви представили масштаб заходу, скажу тільки, що виставка проводиться на території, що дорівнює за площею 10 футбольним полям, а її значення для друкарів можна порівняти з участю в Олімпіаді для спортсменів. Саме за підсумками DRUPPA 2016 було прийнято рішення про необхідність придбання нашою компанією нового поліграфічного обладнання, що відповідає останнім тенденціям в області офсетного і гібридної офсетного друку. При цьому була потрібна певна конфігурація друкарської машини, досі не мала аналогів.

Над розробкою необхідних параметрів і опцій обладнання півроку працювали інженери провідних світових виробників, таких як KBA, Heidelberg, MAN Roland, Mitsubishi. В результаті оптимальне технічне рішення і комерційну пропозицію представила німецька компанія КВА. Саме її друкарська машина Rapida 106 у кінці 2017 року була встановлена на дніпровському заводі.

blank

Технічні характеристики цього обладнання унікальні!, – каже Роман Зінов’єв. – Якщо в кількох словах: Rapida 106 дає можливість виготовляти сучасну упаковку європейського класу (яскраву, якісну, з різноманітними ефектами) за адекватною,” української “ціною. Додатковий бонус – на машині встановлена автоматична система контролю якості, що дозволяє максимально оптимізувати виробничий процес.

Формат друку у Rapida 106 – 1060х780 мм. Це дає можливість розкладати на лист більшу кількість упаковки, що дозволяє знизити собівартість готової продукції. На обладнанні встановлено систему контролю якості друку за допомогою відеофіксації. Машина сама стежить за відповідністю кольору і в автоматичному режимі регулює його.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають