9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Для підрозділів Оперативного командування «Північ» придбали систему Lasertag

 • Для тренування особового складу військових частин Оперативного командування «Північ» придбали повний комплект вітчизняної системи Lasertag.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Повний комплект обладнання який дозволяє забезпечити два взводи – персональні набори для військовослужбовців, озброєння бронетехніки, імітатори вибухових пристроїв, артилерійських гармат – коштував майже 20 мільйонів гривень. Закупленою системою можуть користуватися всі підрозділи ОК «Північ». До того ж спорядження – мобільне, відтак є можливість переміщувати його на різні полігони.

  Зазначається, що використання Lasertag під час заходів бойової підготовки дозволяє розвинути лідерські якості, роботу в команді та удосконалити навички володіння зброєю у військовослужбовців, які знаходяться на полі бою. Одна справа – навчальні стрільби по статичних мішенях, а інша – відпрацювання вогневої підготовки в динаміці.

  У рамках одного сценарію навчання одночасно можуть взаємодіяти стрілки, снайпери, танкісти, артилерійські та мінометні розрахунки, військові інженери, стрільці-зенітники та інші.

  Для більш повного занурення у сценарій навчальний бою і підвищення ефективності тренувального процесу можуть також додаватися лазерні тренажери, котрі імітують роботу приданих підрозділів. Персональна статистика кожного бійця, який бере учать у навчанні, фіксується та відображається в програмному забезпеченні. За показниками можна прослідкувати в режимі реального часу або проаналізувати ефективність по закінченню навчання. Відображається інформація про кількість зроблених пострілів, влучень у противника, переміщення бійців та інші параметри, які були налаштовані під окрему бойову задачу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Зараз читають

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана...

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».