9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Для навчання курсантів у Харкові створять ескадрилью легкомоторних літаків

 • У ХНУПС (Харківському національному університеті Повітряних сил) створять ескадрилью легкомоторних літаків.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз перші льотні практики проводяться на аеродромах Товариства сприяння обороні України чи інших базах з орендою сторонніх літальних апаратів.

  Ці процедури займають значний бюрократичний процес та паперову тяганину, а зміни у фінансових показниках контракту відображалась на результатах навчаннях майбутніх військових льотчиків.

  Тож незабаром у складі 203-ї навчальної авіаційної бригади, яка розташована у Чугуєві, очікується створення ескадрильї легкомоторних літаків.

  Як відомо, ефективна підготовка військових льотчиків має три рівні:

  • основна підготовка на легкомоторних або турбогвинтових літаках
  • підвищена підготовка на реактивних навчально-тренувальних літаках (у Повітряних Силах в якості цих машин зараз використовують літаки L-39)
  • підготовка на навчально-бойових літаках (у ПС ЗСУ це двомісні версії бойових літаків – Су-25УБ, Су-27УБ та МіГ-29УБ)

  Влітку 2019 року делегація Повітряних Сил Збройних сил України на чолі з Командувачем генерал-полковником Сергієм Дроздовим відвідували Бразилії для оцінки легких турбогвинтових штурмовиків Embraer EBN-314 Super Tucano.

  У жовтні того ж року президент Бразилії Жаїр Болсонару, за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Японії, заявив про зацікавленість України в бразильських літаках Super Tucano.

  Тоді ця інформація породила безліч обговорень та домислів, основний серед яких – турбогвинтовими літаками хочуть замінити радянські штурмовики Су-25 та інші реактивні літаки на озброєнні Повітряних Сил ЗСУ.

  Згодом Командування Повітряних Сил ЗСУ спростувало ці чутки давши зрозуміти, що літак розглядається для закупівлі як навчально-тренувальний, а не бойовий:

  “Мова про заміну літаків типу Су-27, Су-24М, Су-25, Су-24МР, які стоять на озброєні Повітряних Сил Збройних Сил України багатоцільовим винищувачем покоління 4++ закордонного виробництва була, але це не Embraer EMB-314 Super Tucano”, – підкреслюють у повідомленні ПС ЗСУ.

  А Командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов в інтерв’ю РБК-Україна виступив за єдиний тип багатоцільового винищувача, який згодом замінив би усі типи бойової авіації радянського зразка: винищувачі, штурмовики, бомбардувальники.

  Як варіант переозброєння він навів у приклад Польщу, що спочатку придбала певну кількість багатоцільових винищувачів F-16 та згодом поступово проводить переозброєння.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Порт Чорноморськ відновив перевалку скрапленого газу

  У морському порту Чорноморськ відновлено перевалку скрапленого газу - з танкера-газовоза Star Prime розвантажують 1800 тонн бутану...

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.

  Українська керамічна броня виходить на державні випробування

  З 2018 року фахівці ДП "СЗТФ "Прогрес" разом з київськими науковцями працюють над реалізацією досить цікавого проєкту...

  Вінницьке підприємство опанувало 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування

  Вінницький "45 експериментальний механічний завод" опанував самостійне виробництво 70% спецінструменту для різноманітних армійських майстерень технічного обслуговування.