9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Держгідрографія провела комплексні гідрографічні дослідження

Держгідрографія спільно з Центром навігації, гідрографії та гідрометеорології Військово-морських сил України провела комплексні гідрографічні експедиційні дослідження.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Дослідження відбулося наприкінці червня з метою підготовки особового складу ВМС, ознайомлення із сучасним гідрографічним обладнанням та методами проведення комплексних гідрографічних експедиційних досліджень.

Відзначається, що ДУ «Держгідрографія» має багаторічний досвід взаємодії та співробітництва з ВМС у частині обміну навігаційно-гідрографічною інформацією для забезпечення безпечних умов плавання у водах України у Чорному та Азовському морях та доведення до мореплавців інформації про зміни навігаційних умов плавання.

Повідомляється, що 23 червня пройшла зустріч представників Держгідрографії та ВМС у ході якої відбулось відвідування ВГК «О. Солодунов» та МГК «Гідрограф-2», які використовуються для виконання гідрографічних досліджень у зоні відповідальності філії.

У ході зустрічі начальник відділу гідрографічних робіт Іван Сновидов, начальники промірних партій ФДУ «Одеський район Держгідрографії» Дмитро Кірюхін та Юрій Вдовиченко ознайомили колег з Центру навігації, гідрографії та гідрометеорології ВМС із сучасними комплексами багатопроменевих ехолотів «R2 Sonic» та «Reson T20P», додаткового гідрографічного обладнання для забезпечення гідрографічних досліджень, методикою виконання батиметричної зйомки та площинного обстеження рельєфу дна.

Також продемонстровано можливості програмного забезпечення, яке використовується для збору, камеральної обробки та представлення гідрографічних даних, виготовлення звітних планшетів гідрографічної зйомки.

Нагадаємо, у 2019 році Державна установа «Держгідрографія» придбала два безпілотні авіаційні комплекси (БПЛА) для забезпечення безпеки судноплавства на річках.

Під час зустрічі обговорено питання подальшого залучення представників Центру навігації, гідрографії та гідрометеорології ВМС до виконання польових гідрографічних досліджень у північно-західній частині Чорного моря.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають