9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Держгеонадра проведе аукціон з продажу дозволів на користування надрами

Держгеонадра підготувала перелік ділянок надр з 13 спеціальних дозволів, які планується виставити на аукціон.

Державна служба геології та надр України готується до I аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Уже в березні планується розміщення оголошення про проведення у 2018 році першого аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами (не пізніше ніж за 90 календарних днів до дня проведення зазначеної аукціону) в газеті “Урядовий кур’єр” та на офіційному сайті відомства, повідомили в Держгеонадрах. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

Держгеонадра підготувала перелік ділянок надр з 13 спеціальних дозволів, які планується виставити на аукціон з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, – зазначив Олег Кирилюк, тимчасово виконуючий обов’язки голови служби.

Також у відомстві повідомили, що на першому аукціоні з продажу спеціальних дозволів на користування надрами у 2018 році не будуть включені ділянки на користування нафтогазоносними надрами, так як згідно з ч. 3 ст. 14 Закону України “Про нафту і газ” надання спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами здійснюються з урахуванням результатів оцінки впливу на навколишнє середовище.

18 грудня 2017 введений в дію Закон України “Про оцінку впливу на навколишнє середовище”, згідно з яким, надання спецдозволу в користування здійснюється з урахуванням результатів оцінки впливу на навколишнє середовище.

Відзначимо, Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів, і який реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають