9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Держгеокадастр оголосив тендер на масштабне аерофотознімання території України (карта)

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) оголосила тендер на аерофотознімання більшої частині території України очікуваною вартістю 276 590 000 грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

На термін до грудня 2020 за дорученням прем’єр-міністра Олексія Гончарука хочуть замовити аерофотознімання, створення цифрових ортофотопланів масштабу 1:10 000 і цифрових моделей рельєфу.

Обсяг замовлення становить 426 тис. кв. км (крім Львівської, Волинської, Донецької та Луганської областей, Криму і 20-кілометрової буферної зони вздовж державного кордону з усіма сусідніми державами).

Таким чином, очікувана вартість послуг складає 650 грн. за один квадратний кілометр.

blank

Тендерна документація вимагає від майбутніх учасників підтвердити наявність:

  • не менше 3 спеціалізованих літаків, 3 еталонних цифрових аерофотокамери, 15 повірених двочастотних GNSS-приймачів, комп’ютерної та периферійної техніки;
  • не менше 15 фотограмметристів, 15 геодезистів (топографів, картографів або ГІС фахівців), 3 аерофотогеодезистів, 1 сертифікованого інженера-геодезиста;
  • досвід виконання аналогічного договору аерофотознімання, створення цифрових ортофотопланів, створення цифрових моделей рельєфу (або декількох за видами робіт).

Устаткування може бути власне або залучене, а працівники — в штаті або за договорами.

Аерофотокамери мають бути цифрові кадрові з розміром зображення не менше 80 Мп або скануючого типу з шириною смуги захоплення 8 КП, з фокусною відстанню об’єктива 60-250 мм. Також потрібна гіроплатформа для аерофотокамери, електронна або механічна компенсація змазування, інерціальна і навігаційна системи управління зніманням.

Тендерні пропозиції будуть подавати до 30 грудня, аукціон запланований на 4 лютого.

Нагадаємо, раніше в листопаді ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» Держгеокадастр без торгів орендувало у ТОВ «Аерогеодезичні технології» літак для аерофотознімання за 17 920 000 грн. Його підбирали під систему лазерного сканування землі LiDAR Leica TerrainMapper LN, яку купили рік тому за 65 880 000 грн. Секретар тендерного комітету, заступник директора Анатолій Джос заявив, що під неї підходить лише літак Л-410УВП. Тому на переговори запросили фірму, яка має такий літак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають