9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Держенергоефективності спільно з Міністерством оборони працюватимуть над запровадженням енергосервісу на військових об’єктах

 • Міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак та Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписали Меморандум про наміри співробітництва між Міноборони та Держенергоефективності щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергоефективності будівель державних установ.

  Міноборони одним із перших центральних органів влади висловило зацікавленість щодо переваг ЕСКО-механізму для модернізації своїх об’єктів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

  У підпорядкуванні Міноборони знаходиться понад 33 тис. будівель і споруд. Витрати на оплату комунальних послуг та енергоносіїв складають понад 1,9 млрд грн щорічно.

  Розпочавши співпрацю, Міноборони здійснює опублікування на офіційному web-сайті відомства у розділі “Діяльність”, рубриці “Енергоефективність”, інформацію щодо потенційних об’єктів енергосервісу, на яких можливе впровадження енергоефективних заходів, відповідно до форми розробленої Держенергоефективності.

  У рамках підписаного Меморандуму Держенергоефективності надаватиме весь необхідний консультаційний супровід щодо процедур здійснення публічних закупівель енергосервісу, особливостей укладання договорів з інвесторами та інших питань, – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Енергосервіс дозволить за рахунок приватних інвестицій провести необхідні заходи з енергоефективності на об’єктах Міноборони, зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів та заощадити значні кошти бюджету, що витрачаються на комунальні послуги та енергоносіїв.

  Також, символічним є те, що у питаннях ЕСКО співпрацюватимуть Держенергоефективності та Міноборони, адже обидва органи влади мають критично важливі для держави місії – забезпечення національної безпеки та зменшення енергозалежності України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив в ефірі телеканалу...

  Зараз читають

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...