9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Державне управління справами закупило броньоване скло для президентських автомобілів

ДО “Автобаза Державного управління справами” 11 грудня за результатами тендеру замовила СП у формі ТОВ “Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц” броньовані автомобільне скло на 1,71 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на grom-ua.

Згідно з умовами договору, в цьому році поставлять два броньованих скла Z07 з рівнем захисту VR9, який дозволяє витримати обстріл з автоматичної зброї: заднє за 866 тис. грн. і лобове за 841 тис. грн.

Ціна нинішньої угоди на 8% нижче очікуваної вартості закупівлі в 1,86 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця торгів було столичне ТОВ “Еліт-Автоцентр”, директора Артема Хачатряна і Георгія Ляшенко, причому ніхто не знижував ціну в ході аукціону.

При цьому в одному з інтернет-магазинів їх продають відповідно по 20,58 тис. євро або 540 тис. грн, і 19,98 тис. євро або 524 тис. грн, але невідомо, чи включена в ціну доставка і ПДВ.

У салонах за ціною такого скла можна купити новий седан Toyota Camry в будь-якій комплектації, крім найдорожчої Premium. А на тендерах ОП “Аварійно-технічний центр” ДП “НАЕК “Енергоатом” восени замовив Toyota Camry Premium за 865 тис. грн.

“Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц” належить Таріелу Васадзе. Нагадаємо, в грудні 2018 року Автобаза ДУС купила розкішні “Мерседеси” по $ 600 тис. саме у нинішнього постачальника скла.

Останні новини:

Зараз читають