9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Державна фіскальна служба України придбає стаціонарні скануючі системи для кордону

тест 1

У Державній фіскальній службі заявляють про розблокування тендеру щодо закупівлі скануючих систем.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДФС.

Тендерна процедура на закупівлю двох скануючих систем стаціонарного типу на суму 169,44 млн грн розблокована. Після того, як вчора – 23 жовтня – Державна фіскальна служба України публічно заявила про чергове блокування тендеру постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету з розгляду скарг, комітет вирішив опублікувати рішення. Колегія АМКУ відхилила скаргу компанії Arempa International Ltd FZC, подану 18 жовтня. Вона не відповідала вимогам законодавства та не містила обґрунтувань наявності порушення прав скаржника, – сказано у повідомленні.

Таким чином, ДФС може розпочати тендерні процедури. Наразі опрацьовуються конкурсні пропозиції учасників – ТОВ “МКТ-Комюнікейшн” (SmithsHeimannGmbH), “Ватек” (представник Rapiscan), Nuctech Company Limited (китайський виробник). Три компанії проходять процедуру прекваліфікації, тобто перевіряються їх документи на відповідність конкурсним вимогам. 24 жовтня спливає кінцевий строк подання тендерних пропозицій. На 28 листопада запланований початок аукціону.

Нагадаємо, що для проведення закупівель сканерів ДФС було оголошено два тендери. 22 червня розпочато процедуру закупівлі двох скануючих систем. 4 липня – оголошено про початок процедури на придбання чотирьох систем вартістю майже 339 млн. грн. По другому – з восьми учасників до тендеру допущено двох – “Ватек” і “МКТ-Комюнікейшн”. Після скарги Arempa International Ltd FZC колегія АМКУ відмінила тендер. ДФС звернулася до суду через неправомірні дії комітету. Слід зазначити, що суд прийняв рішення про початок судового розгляду позову ДФС 28 березня 2018 року.

Джерелотест3
Автортест5

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають