9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Данія виділяє 22 мільйони євро на посилення безпеки України та реформи ЗСУ

Данія додатково виділить 22 мільйони євро на посилення сектору безпеки України та підтримку реформи Збройних сил України.

Про це у Twitter заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“Вдячний колезі та другу Йеппе Кофоду за його вчасний візит на Донбас, який свідчить про солідарність Данії з Україною на тлі неприйнятних погроз з боку Росії”. Високо ціную рішення виділити додаткові 22 млн євро на посилення сектору безпеки України. Це вияв справжньої дружби”, — ідеться у повідомленні.

Уряд Королівства Данія деталізував свою нову програму комплексної допомоги Україні: кошти підуть на укріплення обороноздатності країни, посилення можливостей ЗСУ долати наслідки агресії РФ на Сході України, а також на підтримку реформи Збройних сил України.

“В цей час Україні загрожує масштабне та абсолютно неприйнятне нарощування військової присутності Росії поблизу українського кордону. Я щойно побував на лінії розмежування і на власні очі бачив, наскільки серйозно цей конфлікт вплинув на український народ. Уряд Данії не стоятиме осторонь”, — заявив міністр закордонних справ королівства Йеппе Кофод.

Останні новини:

Зараз читають