9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Corum Group виготовить для шахтоуправління «Покровське» спорудження гірничих виробіток

Контракт на будівництво підготовчих виробіток, які забезпечать доступ до нових лав, укладений з шахтоуправлінням «Покровське» («Донецьксталь»).

Виконувати прохідницькі роботи буде шахтобудівне підприємство Corum Group – «Корум Шахтспецбуд». Здача об’єктів запланована на 2018-2019 роки. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Corum Group.

Згідно з умовами договору, «Корум Шахтспецбуд» виконає для ШУ «Покровське» роботи зі спорудження двох дільничних виробок – вентиляційного і конвеєрного штреків, загальною протяжністю понад 2700 метрів. Вони забезпечать шахту необхідною інфраструктурою для продовження відпрацювання вугілля блоку №10. Фахівці приступлять до прохідницьких робіт зі спорудження вентиляційного штреку 9-й південної лави блоку №10 вже в цьому місяці.

Необхідність в проходці пов’язана з підготовкою нових очисних вибоїв для розробки покладів вугілля, – коментує директор« Корум Шахтспецбуд »Олексій Житник. – Наша компанія готова виконати цю роботу швидко, якісно і ефективно, щоб гірники могли приступити до видобутку в найкоротші терміни. «Корум Шахтспецбуд» володіє високою компетенцією в будівництві вертикальних і горизонтальних виробок різного призначення, що підтверджує наш недавній проект для в’єтнамської компанії Vinacomin з армування шахтних стволів.

Шахтоуправління «Покровське» – найбільший виробник вугілля марки «К» в Україні, який використовується для виробництва коксу. Доступ до новій лаві дозволить підприємству нарощувати обсяги видобутку, щоб стабільно забезпечувати металургійну промисловість сировиною.

«Корум Шахтспецбуд» буде здійснювати прохідницькі роботи на одному з складних ділянок шахти: з перетином викидонебезпечних порід піщаника і веденням робіт на вугільних пластах, схильних до газодинамічних явищ.

Нагадаємо, в грудні 2017 року «Корум Шахтспецбуд» завершив армування головного і допоміжного стволів шахти Нуй-Бео корпорації Vinacomin (В’єтнам). Це наймасштабніший проект компанії з будівництва вертикальних стволів, реалізований з нуля. Складність даного проекту дозволяє «Корум Шахтспецбуд» встати в один ряд з компаніями з багаторічним досвідом в шахтобудування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають