9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Згорівшому гастроному на Хрещатику повернуть первісний вигляд

Влада Києва взялися за відновлення будівлі центрального гастронома на вул. Хрещатик, 40/1, який згорів ще в червні минулого року – його обіцяють відновити в первісному вигляді.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Большой Киев.

Адміністрація міста неодноразово видавала власнику різні приписи: укласти охоронні договори, провести реставрацію споруди і відновити будинок. Останнє розпорядження було видано після того, як будівля постраждала під час негоди.

«У приписі було зазначено, що протиаварійні та консерваційні роботи на об’єкті повинні бути проведені негайно. В іншому випадку місто почне відсуджувати об’єкт», – розповів директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк.

Після цього представник власника будівлі повідомив, що вони звернулися в одну з архітектурних майстерень, яка розробила проект реставрації будівлі.

«Найближчим часом нам обіцяють надати проект з проведення робіт на об’єкті. Споруду потрібно накрити, щоб вона не руйнувалася. Ми розглянемо проект за кілька днів, узгодимо і видамо дозвіл на проведення робіт. Наступний етап – проект реставрації. Всі терміни будуть прописані. Буде здійснюватися технагляд», – каже Никоряк.

Однак, коли саме почнуть відбудовувати центральний гастроном – поки невідомо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають