9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Здано в експлуатацію перші збудовані США військові об’єкти в Очакові (фото)

Американські військові завершують будівництво оперативного центру ВМС в Очакові, в який заходитимуть кораблі НАТО.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News Today.

В Очакові завершено черговий етап допомоги від американських партнерів у відбудові інфраструктури базування надводних сил Військово-Морських Сил ЗС України.

Як розповів представник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Брендон Хіл, проєкт реалізують за сприяння Міністерства оборони США, посольства та відділу оборонного співробітництва. Наразі американські військові проводять реконструкцію об’єктів, необхідних для повноцінного проведення навчань серії «Сі Бриз».

Зокрема наші партнери вже звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, завершують будівництво споруд для обслуговування катерів. У планах американських військових також ремонт та підсилення пірса.

Загалом, США будує три об’єкти на території бази ВМС ЗС в Очакові:

  • морський оперативний центр ВМС України;
  • ремонтні майстерні;
  • контрольно-пропускні пункти.

Наступний проєкт після Очакова, який планують реалізувати американські військові інженери — це будівництво гуртожитків для військовослужбовців ВМС ЗС України в Миколаєві.

Як повідомлялося, зі зростанням напруженості між Росією та Україною на Чорному морі, США модернізують військово-морські бази на Миколаївщині, щоб дати можливість NATO та американським військовим кораблям діяти поблизу від контрольованого Росією Криму.

Військово-морські бази, операційні центри та судноремонті об’єкти в Очакові та Миколаєві, на відстані менше 100 миль від Криму, дають можливість NATO й Українським ВМС проводити навчання та координувати діяльність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають