9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Запорізькі гвардійці отримали нові квартири

Запорізькі нацгвардійці отримали нові квартири та кімнати у відремонтованій будівлі на території військового містечка.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.

Родини військових частини 3033 Нацгвардії отримали квартири у відремонтованій будівлі колишньої казарми, що розташована за адресою: вулиця Військбуд, 97-а.

blank

Триповерхову будівлю відремонтували за 15 мільйонів гривень. На першому поверсі розташований гуртожиток для військових. На другому та третьому – одно-та двокімнатні квартири. Їх отримали 20 військовослужбовців. Сертифікати вручив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, що перебуває у Запоріжжі з робочим візитом.

Аваков привітав нацгвардійців, зазначивши, що попри усі труднощі, держава визначила пріоритети, один із них – забезпечення Нацгвардії.

“З 1 січня 2019 року заробітна плата нацгвардійців буде підвищена на 30 %, також в 2019 році буде реалізована низка додаткових програм для нацгвардіційців, у тому числі програма по забезпеченню житлом. У рамках початку цієї програми ми урочисто вручаємо вам квартири”, – наголосив міністр.

blank

У гуртожитку, розташованому на першому поверсі будинку, мешкатимуть 38 нацгвардійців-контрактників. Тут розташовані кімнати для двох-шести військових.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають