9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

З Миколаєвської верфі SMG відвантажено металоконструкції для будівництва мосту в Запоріжжі

З миколаївської верфі компанії «Smart Maritime Group» (Чорноморський суднобудівний завод) відвантажені металоконструкції для будівництва нового моста через р. Р.Дніпро в м.Запоріжжя, яке відновлено «Укравтодором» в 2016 році.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр SMG.

В рамках контракту ще навесні на миколаївській верфі було виготовлено 880 тонн металоконструкцій довжиною до 24 метрів. На прохання замовника певний час вони зберігалися на території підприємства. І ось днями за допомогою баржі по воді ці конструкції були відправлені в Запоріжжі.

SMG має великий досвід виготовлення металоконструкцій для мостових переходів. Раніше миколаївська майданчик компанії вже випускала металоконструкції для нового моста у Запоріжжі. Цілком ймовірно, що співпраця з мостобудівниками в рамках даного проекту буде продовжено. А зараз на миколаївській майданчику SMG реалізується контракт з підприємством «Укрспецстальконструкція» на виготовлення 400 тонн металоконструкцій для автомобільного моста на трасі «Одеса-Рені».

ДОВІДКА:

Smart Maritime Group (SMG) – Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві верфі: Миколаївську і Херсонську.

Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. Грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. Грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. Грн.

З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають