9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Європейці побудують у Києві сучасну приватну школу

У Києві на Оболоні побудують приватну школу. Орієнтовний обсяг інвестицій складе більше 200 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

Представники Департаменту економіки та інвестицій КМДА, Оболонської райдержадміністрації та ТОВ “АР Освіта” (належить власникам шведської інвестиційної компанії East Capital) підписали Інвестугоду про будівництво приватної середньої школи на столичній Оболоні.

Орієнтовний обсяг інвестицій складе більше 200 млн грн. Крім того, інвестор сплатить до бюджету Києва 15,1 млн грн на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Чотириповерхову школу на 660 місць загальною площею 8853 кв. м. побудують на ділянці в 2,2 га на пр. Героїв Сталінграда, 10в.

“На конкурс надійшли заявки від двох іноземних інвесторів, які представили своє бачення сучасної приватної школи в столиці. Рішенням інвесткоміссіі право на будівництво отримало ТОВ “АР Освіта”, яке зробило кращу пропозицію місту. Ми пишаємося, що це не просто інвестиції в будівництво, але перш за все – інвестиції в якісну освіту”, – зазначив гендиректор “Київського інвестиційного агентства” Олег Містюк.

У свою чергу в East Capital підкреслили, що інвестиції в галузь освіти є для компанії перш за все інвестиціями в розвиток українського суспільства.

“Цей проект – наш крок підтримки сучасної України і її європейського вибору. Ми дякуємо керівництву Києва за організацію прозорого конкурсу по залученню інвестора і очікуємо подальшої плідної співпраці. Нехай ця інвестиція стане однією з багатьох інших успішних західних інвестицій в Україні”, – прокоментувала представник East Capital Катерина Рибаченко.

Зараз йде проектування майбутньої будівлі. Згідно з умовами інвестдоговору, саме будівництво розпочнеться через рік, а введення школи в експлуатацію відбудеться через п’ять років. Як повідомили ABCnews в “АР Освіта”, в цей проект будуть залучені кращі проектанти й архітектори, в тому числі із Західної Європи. Також планується використання послуг європейських будівельних організацій.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають