9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Як у Дніпрі будують нові станції метро (відео)

У Дніпрі розповіли про хід будівництва станції метро “Театральна”, – одного з найбільших інфраструктурних проєктів міста.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У правому тунелі в сторону станції “Театральній” скоро пройде збійка з уже діючим тунелем 11 стовбура. Також повідомляється, що незабаром почнуть зміцнення стінок.

За словами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, за місяць будівельники планують проходити близько 250 метрів. Крім того, як повідомляє пресаташе будівництва нових станцій метрополітену Артем Костюк, буде залито близько 40 сантиметрів високоякісного бетону і зроблена додаткова гідроізоляція, що зробить тунель повністю сухим.

Також, як повідомив Лисенко, наявність води, яку відкачують в системи зливової каналізації при будівництві метро – це норма і вона не отруйна і не є небезпечною. Але за півтора місяця вживуть заходів для додаткової її очищення: встановлять додаткове обладнання, додаткові відстійники (зумпфи), де вода буде попередньо відстоюватися, і тільки потім її будуть перекачувати в зливову каналізацію.

На особливо водонасичених ділянках за допомогою ін’єкцій будуть додатково зміцнювати склепіння, а останні 12 метрів пройдуть повільно, гідромолотом і зроблять збійки.

Стадія будівництва станції “Театральна” становить 16%.

Відзначається, що роботи прискорилися після отримання дозволу на буровибухові роботи після півтора року простою.

Приблизна дата закінчення робіт з будівництва нової черги дніпровського метро – кінець 2024 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають