9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Як у Дніпрі будують нові станції метро (відео)

 • У Дніпрі розповіли про хід будівництва станції метро “Театральна”, – одного з найбільших інфраструктурних проєктів міста.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  У правому тунелі в сторону станції “Театральній” скоро пройде збійка з уже діючим тунелем 11 стовбура. Також повідомляється, що незабаром почнуть зміцнення стінок.

  За словами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, за місяць будівельники планують проходити близько 250 метрів. Крім того, як повідомляє пресаташе будівництва нових станцій метрополітену Артем Костюк, буде залито близько 40 сантиметрів високоякісного бетону і зроблена додаткова гідроізоляція, що зробить тунель повністю сухим.

  Також, як повідомив Лисенко, наявність води, яку відкачують в системи зливової каналізації при будівництві метро – це норма і вона не отруйна і не є небезпечною. Але за півтора місяця вживуть заходів для додаткової її очищення: встановлять додаткове обладнання, додаткові відстійники (зумпфи), де вода буде попередньо відстоюватися, і тільки потім її будуть перекачувати в зливову каналізацію.

  На особливо водонасичених ділянках за допомогою ін’єкцій будуть додатково зміцнювати склепіння, а останні 12 метрів пройдуть повільно, гідромолотом і зроблять збійки.

  Стадія будівництва станції “Театральна” становить 16%.

  Відзначається, що роботи прискорилися після отримання дозволу на буровибухові роботи після півтора року простою.

  Приблизна дата закінчення робіт з будівництва нової черги дніпровського метро – кінець 2024 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  “Інтерпайп” на 20% наростив експорт колісних пар з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" за вісім місяців 2021 року виготовила 112,7 тисячі тонн залізничної продукції, що на...

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...

  У Вінниці холдинг «Епіцентр Агро» відкрив найбільший елеваторний комплекс в регіоні (фото)

  У Вінниці відбулось введення в експлуатацію третьої черги маршрутного елеваторного комплексу холдингу «Епіцентр Агро», який з початку...