9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Випробування 10 тестових паль майбутнього мосту через Дніпро в Кременчуці пройшли успішно

Успішно завершені випробування 10 тестових паль для фундаментів естакад на підходах до мосту на обох берегах Дніпра в місті Кременчук.

Про це поінформувала Служба автомобільних доріг у Полтавській області, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми отримали прогнозовані розрахункові показники”, – заявили полтавські шляховики. З ходом підготовчих робіт в кінці минулого тижня також мав можливість ознайомитися міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

“На майданчику присутні понад 30 одиниць техніки. Частина з них буде працювати безпосередньо в акваторії річки Дніпро (баржі, допоміжні судна, бетономішалки, крани).

Обсяг фінансування будівництва на 2021, згідно з постановою КМУ, – 100 млн грн. Загальний обсяг фінансування з державного бюджету за 7 місяців поточного року склав 62,7 млн ​​грн”, – повідомили в САД Полтавської області.

Зазначимо, що раніше в Кременчуці провели випробування несучої здатності паль на правому березі Дніпра для майбутнього мосту. До того аналогічне випробування було успішно проведено на лівому березі річки.

У серпні в Кременчук зі Стамбула прибула чергова партія техніки, яка буде будувати новий міст. Зокрема, з Туреччини прибули: баржі обслуговування, допоміжні судна, буксир і кран.

Довжина ансамблю нового мосту разом з підходами складе понад 3 км. Штучна споруда буде вантовою і матиме 4 смуги руху – по дві в кожному напрямку. Висота двох пілонів складе 103 м, загальна довжина прольотів, підтримуваних вантами, – 720 м. Підмостовий габарит – 18,5 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають