9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Восени у Вінниці відкриють школу на 1200 місць (фото)

З 2015 року на Поділлі зводять нову школу. Наразі об’єкт готовий на 80%. У школі зможуть навчатися до 1200 школярів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на vn.20minut.ua.

Трьохповерхова школа розрахована на 1200 учнів. На кожному поверсі є відокремлена зона для дітей з 1-го по 3-й клас. Для молодших класів облаштували рекреаційну зону, санвузли, сходову клітину та окремий вхід в школу.

“На першому поверсі запроєктована їдальня на 250 посадочних місць. Також тут розміщені два спортивних зали, ще один  — на другому поверсі. У кожному передбачені роздягальні з душовими, — розповідає Сергій Моргунов, міський голова Вінниці. — На другому поверсі розміститься бібліотека, читальний зал на 30 учнів, книгосховище, актовий зал на 356 місць. Також на цьому поверсі розташуються вчительська та кабінет директора. На третьому поверсі розташуються учнівські класи. Заклад будується з дотриманням усіх вимог для організації інклюзивної освіти – є ліфт, пандуси, санвузли для дітей з особливими освітніми потребами”.

Загальна вартість будівництва школи склала 169,7 мільйона гривень. 

До речі, у Вінницькій області загалом цьогоріч планують завершити будівництво шкіл на 5 об’єктах.

Владислав Скальський зазначає, що під час будівництва школи у Вінниці використані сучасні освітні технології. 

“Тут є окремі приміщення і окремий функціонал для початкової школи і окремий блок для тих, хто навчається до 9 класу. Забезпечено сучасні вимоги по доступності та енергоефективності”, — відзначає Скальський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають