9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

ВМС України замовили реконструкцію будівлі учбового корпусу за 100 млн гривень

Військово-Морські сили Збройних сил України замовили в Одесі реконструкцію будівлі учбового корпусу на майже 100 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Ремонт та реконструкція мають бути проведені учбового корпусу №2 за генпланом під штаб, що знаходиться в Одесі на вулиці Фонтанська дорога, 14.

Аукціон буде проведено 31 січня 2022 на офіційному майданчику електронної системи публічних закупівель України ProZorro.

Згідно з документацією тендеру, підрядник має виконати технічне завдання з ремонту на 545 пунктів. Також, підрядник має придбати та змонтувати устаткування у кількості 233 одиниці.

На вимогу Військово-морських сил, роботи мають бути виконані підрядником до 15 грудня 2023.

Очікувана вартість за весь ремонт учбового корпусу становить 97,754,611 гривні з податком на додану вартість.

blank
Стан будівництва штабу ВМС ЗС України в Одесі у квітні 2020 року Фото: Міністерство оборони України

З 2014 року командування та штаб Військово-морських сил займають приміщення у штабі оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України, розташованому у кварталі між Канатною та Маріїнською.

Будинки на вулиці Фонтанська дорога в Одесі ремонтуються вже кілька років – у них планують розмістити штаб Військово-морських сил.

На ці цілі у 2016 році було виділено близько 150 мільйонів гривень, проте роботи почали відставати від планів вже 2017-го.

У 2021 році ВМС ЗС України шукали підрядника на реконструкцію учбового корпусу №3, тоді всі пропозиції було відхилено.

blank
Перелік об’єктів незавершеного будівництва, які передаються ВМС України

Ці об’єкти – це старі корпуси Вищого об’єднаного командно-інженерного училища, яке було розформовано у 1993 році, а згодом реорганізовано у факультет тилу Одеського інституту Сухопутних військ, що у 2016 році передали під штаб Командування ВМС ЗС України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Одесі завершують будівництво адміністративної будівлі управління флотилії Військово-Морських сил Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають