9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Влітку 2018 року у Вишневому почнуть будувати автомобільний міст через залізницю

В середині 2018 року в місті-супутнику Києва Вишневому планується старт будівництва шляхопроводу через залізницю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Будівництво автомобільного мосту зніме багаторічну проблему транспортного сполучення між центром і спальними житловими масивами Вишневого.

“Це буде сучасний шляхопровід: з двома смугами руху в обох напрямках, тротуарами для пішоходів, новітніми технологіями освітлення і дренажу, безперешкодним доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями. Його спорудження надасть городянам можливість швидко і безпечно перетинати залізничні колії, без корок і тривалого очікування перед закритим шлагбаумом, зменшить навантаження на діючий залізничний переїзд з активним рухом, перш за все, приміським”, – говорить керівник регіонального філіа а “Південно-Західна залізниця” Роман Веприцький.

Веприцький очолив комісію, яка повинна оцінити обсяги попередніх робіт, зокрема, перенесення інженерних комунікацій і залізничних споруд, які потраплять в зону будівництва.

Участь в роботі комісії візьмуть і представники міської влади Вишневого, зокрема мер Ілля Діков. Передбачається, що місцеві органи влади будуть брати участь у фінансуванні цього проекту, а також допоможуть у формуванні дорожньої карти будівництва та проведення ряду робіт.

Проектні роботи вже розпочато. Якщо все піде за планом, старт будівництва запланований на літо 2018 року, а здача об’єкта в експлуатацію – на весну 2019-го.

 

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають