9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Військовий аеродром у Луцьку розбудовують для постійного дислокування 204-тої бригади тактичної авіації

У листопаді минулого року Кабінет Міністрів України схвалив передислокацію 204 Севастопольської бригади тактичної авіації ім. Покришкіна Військово-повітряних сил України із Миколаєва до Луцька. В зв’язку з цим перед командуванням ВПС постала задача створити всі необхідні умови для дислокації 204-тої бригади на аеродромі у Луцьку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

10 квітня 2018 року Командування Повітряних сил Збройних сил України та ДП МОУ “Центральний проектний інститут” уклали два договори на проведення проектно-вишукувальних робіт по об’єктах “Нове будівництво будинку ескадрильно-технічного будинку на аеродромі Луцьк” та “Нове будівництво будинку чергової ланки на аеродромі Луцьк“.

Роботи включатимуть:

  • інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування;
  • розробка проектно-кошторисної документації;
  • проходження державної експертизи  проектно-кошторисної документації.

Термін виконання робіт – до кінця серпня 2018 року.

Планується, що ескадрильно-технічний будинок матиме площу 360 м. кв., з водопостачанням та каналізацією, утеплений мінватою, обладнаний металопластиковими вікнами та дверями. Фасад пофарбований в колір “хакі”.

Проект будинку чергової ланки передбачає  площу 276 м. кв. та також з водопостачанням та каналізацією, утеплений мінватою, обладнаний металопластиковими вікнами та дверями. Фасад пофарбований в колір “хакі”.

Нагадаємо, у 2016 році на військовому аеродромі у Луцьку проходили роботи з ремонту злітно-посадкової смуги.

blank

blank
Фото: Військова панорама

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають