9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Квітня, 2021

Військові будівельники збудували казарму-штаб у Києві (фото)

 • На території 195-ї центральної бази Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України здано в експлуатацію новобудову, в якій розмістилися адміністративні та житлові приміщення.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Шестиповерхова новобудова була споруджена власними силами військовослужбовців і працівників Державної спеціальної служби транспорту МО України.

  Термін будівництва об’єкту складав 14 місяців.

  “Коли я приїхав служити в цю частину, тут був лише котлован майбутньої будови. Працюючи на будівництві, багато хто з нас не лише отримав навички будівельних спеціальностей, а й вирішив підписати контракт з частиною. Пов’язати своє майбутнє з армійською службою захотів і я, про що не жалкую”, — поділився враженнями солдат Ігор Радомський.

  Центр оперативного управління з автоматизованими робочими місцями Фото: Міністерство оборони України

  В цокольному поверсі розмістився центр оперативного управління з автоматизованими робочими місцями та сучасною системою інформації. Поруч — вузол зв’язку з новітньою цифровою апаратурою. Не забули проектанти й про приміщення для музею залізничних військ та Держспецтрансслужби.

  Спальне приміщення для проживання військовослужбовців строкової служби Фото: Міністерство оборони України

  На першому та другому поверхах — службові кабінети, наступні два відведено для спальних приміщень солдатів строкової служби, а на мансардному — можна відпочити, позайматись на спортивних тренажерах. Передбачено й кімнати для тих, хто прибуває з інших регіонів у відрядження.

  Проектна кошторисна вартість об’єкту складала 60,3 мільйонів гривень, а фактичні витрати будівництва та обладнання обмежились сумою в 31,6 мільйона.

  — Така економія пояснюється тим, що левову частку робіт ми виконували власноруч. Це стосується навіть деяких меблів, які ми самі проектували та збирали тут на території бази, — розказав Голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту МО України генерал-лейтенант Микола Мальков.

  Холл казарми-штабу

  Низці військовослужбовців та працівників ЗС України, які брали участь в будівництві об’єкту від імені Міністерства оборони України було вручено цінні подарунки та відомчі нагороди.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.Про це повідомив народний...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал між містами Нова Каховка та...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі нових пасажирських вагонів для "Укрзалізниці".

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  “Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

  На меткомбінаті "Азовсталь", що входить до складу холдингу "Метінвест", пройшли два сертифікаційних аудити - сертифікація для постачання...