9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Військові будівельники збудували казарму-штаб у Києві (фото)

На території 195-ї центральної бази Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України здано в експлуатацію новобудову, в якій розмістилися адміністративні та житлові приміщення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Шестиповерхова новобудова була споруджена власними силами військовослужбовців і працівників Державної спеціальної служби транспорту МО України.

Термін будівництва об’єкту складав 14 місяців.

“Коли я приїхав служити в цю частину, тут був лише котлован майбутньої будови. Працюючи на будівництві, багато хто з нас не лише отримав навички будівельних спеціальностей, а й вирішив підписати контракт з частиною. Пов’язати своє майбутнє з армійською службою захотів і я, про що не жалкую”, — поділився враженнями солдат Ігор Радомський.

blank
Центр оперативного управління з автоматизованими робочими місцями Фото: Міністерство оборони України

В цокольному поверсі розмістився центр оперативного управління з автоматизованими робочими місцями та сучасною системою інформації. Поруч — вузол зв’язку з новітньою цифровою апаратурою. Не забули проектанти й про приміщення для музею залізничних військ та Держспецтрансслужби.

blank
Спальне приміщення для проживання військовослужбовців строкової служби Фото: Міністерство оборони України
blank

На першому та другому поверхах — службові кабінети, наступні два відведено для спальних приміщень солдатів строкової служби, а на мансардному — можна відпочити, позайматись на спортивних тренажерах. Передбачено й кімнати для тих, хто прибуває з інших регіонів у відрядження.

Проектна кошторисна вартість об’єкту складала 60,3 мільйонів гривень, а фактичні витрати будівництва та обладнання обмежились сумою в 31,6 мільйона.

— Така економія пояснюється тим, що левову частку робіт ми виконували власноруч. Це стосується навіть деяких меблів, які ми самі проектували та збирали тут на території бази, — розказав Голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту МО України генерал-лейтенант Микола Мальков.

blank
Холл казарми-штабу
blank

Низці військовослужбовців та працівників ЗС України, які брали участь в будівництві об’єкту від імені Міністерства оборони України було вручено цінні подарунки та відомчі нагороди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають