9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Військові 93-ї бригади отримали дві нові казарми поліпшеного планування

Військові 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» отримали дві нові казарми поліпшеного планування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Повідомляється, що 250 військових за контрактом вже заселилися у новобудови.

Кожна казарма поліпшеного планування розрахована на 125 військовослужбовців служби за контрактом. Кімнати казарми розраховані на проживання п’яти військовослужбовців.

Будівництво виконав 194-й понтонно-мостовий полк Державної спеціальної служби транспорту протягом близько дев’яти місяців.

Командир 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту полковник Геннадій Заремба відзначає, що військові, які оселяться у казармах, отримають повністю готовий комплекс для проживання.

«Це блокова система на дві кімнати, є окремі душові кабіни, санвузли, умивальники, меблі, холодильники. На кожному поверсі є багатофункціональна кухня та обладнане всім необхідним місце для прання, сушіння та прасування одягу» – розповів Геннадій Заремба.

Додатково Геннадій Заремба розповів про проблемні об’єкти.

«Будівництво трьох об’єктів розпочинала цивільна організація, однак не завершила його. Наразі тривають роботи з приймання недобудов та проведення низки експертиз, оскільки є претензії до якості роботи цивільних будівельників», – зазначив командир.

У квітні 2021 року планується здати в експлуатацію ще три казарми поліпшеного планування разом з облаштованою прибудинковою територією.

«Щойно ми завершимо приймання цих будівель, то відразу розпочнемо роботи. Сподіваюся, що наступного квітня ще три казарми поліпшеного планування разом з облаштованою прибудинковою територією будуть готові до здавання в експлуатацію», — зазначив Геннадій Заремба.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають