9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Військова частина Національної гвардії у Харкові отримала новий медпункт

Гвардійці військової частини 3017 побудували медпункт на території військового містечка № 2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Начальник медичного пункту старший лейтенант Юрій Муржа коментує:

“Сенс в тому, що до медичного пункту «ядра» відстань — півтора кілометра. Сьогодні левову частку питань ми вирішуємо на місці. Тут щоночі чергує фельдшер, а вдень з військовослужбовцями працює лікар. Ми оглядаємо водіїв, які вирушають за маршрутом чи повертаються звідти. Ми надаємо медичну допомогу у разі потреби. Якщо людина захворіє чи травмується, то ми її веземо до медпункту бригади чи іншої лікарської установи».

У цьому містечку з 2014 року кипить життя. Спочатку тут базувалися мобілізовані гвардійці. Як згадують очевидці, на той час це була геть необлаштована територія. Бійці жили в наметах, харчувались, фактично, у польових умовах. Наразі тут вже є нова їдальня та продовольче сховище, лазня та казарма. Вся техніка третьої оперативної бригади охороняється, обслуговується та ремонтується саме тут, постійно чутно роботу верстатів, зварювальних апаратів, шліфувальних машин, підіймачів, будівельної техніки. Тут же навчається особовий склад: зенітники, артилеристи тощо.

Раніше всі військові обслуговувались у медичному пункті бригади. Там їх оглядали, лікували, звідти ж спрямовували до військових чи цивільних лікарських закладів для надання спеціалізованої медичної допомоги. Тепер цей процес значно оптимізували.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають