9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Відео: як Українські архітектори побудували в Києві перший будинок з контейнерів

У світі вже існує безліч проектів, в яких талановиті архітектори та інженери створюють з морських контейнерів естетичні, комфортні і повністю функціональні будови – готелі та будинки, магазини та офіси. І, ось, нарешті, і в Києві з’явилося перше українське будівля, побудована повністю з вантажних контейнерів

Цією будовою стало кафе під назвою UNIT Cafe, створене групою молодих дизайнерів, які називають себе Архітектурна група TSEH. Архитектори перетворили 14 металевих коробок у красиву зовні і затишну всередині, споруду загальною площею 275 метрів, в якому тепер розміщується кафе, конференц-зал і фонтан.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ENKI.

Незвичайним вийшла і колірна гамма – поєднання глибокого графітового з яскраво-салатовим кольором молодої зелені. Цей же зелений відтінок повторюється в інтер’єрі у вигляді яскравого акценту на окремих шматках стін, сходів і меблів.

В одному з контейнерів, розміщений басейн з фонтанами, в іншому – зручні столики і крісла, барна стійка і кухня. Сходи, розміщена між контейнерами, відкриває доступ до офісних приміщень і невеликого дворику.
Даний проект був реалізований за підтримки Фонду Василя Хмельницького K.Fund і французької Школи 42, які в квітні 2016 року відкрили інноваційну освітню програму IT-ФАБРИКА UNIT FACTORY.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають