9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Велика українська дорожня компанія готова прийняти на роботу близько тисячі незайнятих українців

Група дорожньо-будівельних компаній RDS готова надати 850 робочих місць українцям, які повернулися з-за кордону, а також всім людям, які втратили роботу у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У нашій команді понад 1200 співробітників. І ми будемо раді прийняти в наші ряди ще близько 850 нових фахівців для роботи в восьми областях України, де ми будуємо дороги та важливі інфраструктурні об’єкти”, – заявив співвласник групи RDS Юрій Шумахер.

Компанія будує бетонну дорогу Н-14 Кропивницький-Миколаїв. Також в рамках реконструкції траси Н-31 Дніпро-Решетилівка на Полтавщині компанія будує шляхопровід через залізницю і ділянку першої бетонної дороги в Україні. У 2019 RDS виграла тендер Світового банку на проведення робіт на трасі першої категорії М-03 Київ-Харків-Довжанський.

В українську групу компаній RDS входять “Київшляхбуд” і “Ростдорстрой”. Основні напрямки діяльності — будівництво, реконструкція та експлуатаційне обслуговування автомобільних доріг і мостів, будівництво аеродромних комплексів. Група існує на українському ринку з 2005 року. Станом на квітень 2020 року компанія працює в 8 регіонах України і має 10 виробничих баз.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають