9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Вантовий міст у Запоріжжі прикрасять динамічним LED-підсвічуванням (відео)

На вантовому мосту в Запоріжжі, який з’єднує острів Хортиця з центром міста, встановлять сучасне динамічне LED-підсвічування, коли будівництво віадука буде повністю завершено.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Проєкт-презентацію підсвічування вантового мосту представила Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

“Незабаром відкриють рух транспорту по частині вантового мосту в Запоріжжі. Після завершення всіх будівельних робіт, за проєктом передбачено прикрасити пілон, ванти та інші елементів мосту сучасним та яскравим LED-підсвічуванням”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на вантовому мості в Запоріжжі, який з’єднує острів Хортиця з центром міста, завершено монтаж усіх 48 вантів. Спеціально для мосту у Запоріжжі ванти замовили на швейцарському виробництві. Загальна довжина всіх канатів становить 6406,6м.

Завершення робіт на верховій частині вантового мосту дозволить відкрити рух транспорту від Хортицького району через острів до Прибережної магістралі.

“Відкриття першого проїзду балочним мостом вже частково розвантажило трафік у місті. Проте повноцінний результат жителі міста відчують вже наприкінці грудня”, – зазначив на початку грудня міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Вантовий міст входить до складу автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі, що складається з 6 транспортних розв’язок та 27 штучних споруд. Протяжність ансамблю становитиме понад 9 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають