9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Ужгороді збудують новий дитячий садок на 250 місць

Забезпечення електроенергією та газопостачанням нового садка, будівництво якого в Ужгороді планується на вулиці Загорській, обговорили на нараді з міським головою Богданом Андріївим.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zaholovok.com.ua.

У ній взяли участь також заступник міського голови Василь Гомонай, головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський, представники організації, яка розробляє проєкт новобудови, ПрАТ «Закарпаттяобленерго», АТ «Закарпатгаз», управління капітального будівництва Ужгородської міської ради.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що цей проєкт дуже важливий для Ужгорода, адже дитсадок украй потрібен для міста і цього мікрорайону, тому необхідно у найкоротші терміни завершити виготовлення документації, пройти експертизу і якомога швидше почати роботи.

Зазначається, що дитсадок планується на 250 місць, там будуть й інклюзивні групи, щоб усі ужгородські діти мали рівний доступ до дошкільної освіти. Передбачено спортивні та ігрові майданчики, танцювальний зал, критий басейн, ліфт. Усі приміщення спроєктовано зі зручностями для маломобільних груп населення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають