9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Усть-Путилі зводять школу для 240 учнів

У селі Усть-Путила, що на Путильщині Чернівецької області, триває добудова школи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на acc.cv.ua.

Тут зводять двоповерховий заклад освіти, розрахований на 240 учнів. Стартували роботи іще 2012 року. Діти ж увесь цей час змушені навчатися у пристосованих аварійних приміщеннях, збудованих іще на початку минулого століття, інформують в Чернівецькій ОДА.

“Нинішня школа дуже старенька, тому тут неможливо забезпечити всі санітарно-гігієнічні вимоги”, – розповіла в. о. начальника відділу освіти, культури і спорту виконкому Усть-Путильської сільської ради Антоніна Скидан.

Цього року школу вирішили вивести із ліги довгобудів. Завершити роботи і здати будівлю в експлуатацію планують у 2020 році, реалізовуючи масштабний державний проєкт «Велике будівництво». Так, за ініціативою Президента Володимира Зеленського, в Україні має запрацювати 100 нових шкіл, зокрема, 5 – на Буковині. Керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації до цього переліку додало школу в Усть-Путилі, аби діти змогли навчатися у сучасних та безпечних умовах.

Будівельники працюють, дотримуючись санітарно-епідеміологічних норм в умовах карантину. Робітники забезпечені дезінфекторами та масками. Наразі школа готова на 70%.  

“Зведено чотири корпуси, на трьох із них уже змонтовано та накрито металочерепицею дах, завершено зовнішні оздоблювальні роботи. Також прокладено комунікації – електрику, водопровід, каналізацію, здійснено монтаж біоочисної споруди”, – пояснює виконавча директорка підрядної організації Олександра Ковалюк.

У школі будуть просторі класи, сучасна їдальня, великий спортзал, приміщення для позашкілля. Також піклуються про те, аби заклад освіти був архітектурно доступним. Тут передбачено пандус, планують добудувати ліфт, бо цього року до першого класу піде дитина, яка пересувається на інвалідному візку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають