9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

В Україні за наступні два роки планують збудувати 810 мостів та 15 тисяч кілометрів автошляхів

У планах України на наступні два роки – побудувати 15 тисяч кілометрів автошляхів та 810 мостів та мостових переходів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вже збудовано 13 тисяч км доріг. Мета на два наступні роки – це 15 тисяч кілометрів доріг”, – розповів голова держави, окреслюючи майбутні плани інфраструктурного будівництва.

Президент України також повідомив, що в рамках національної програми відновлення мостів уже збудовано та оновлено 560 мостів та мостових переходів.

“За наступні два роки плануємо з’єднати береги по всій Україні ще 810 мостами та мостовими переходами, серед яких Кременчуцький та Ямпільський мости”, – заявив президент.

blank
Міст через Хаджибейський лиман

Масштабна реалізація проєктів з розбудови та відновлення автодоріг стала можливою завдяки заснування в Україні Дорожнього фонду, створення якого було погоджено рішення Верховної Ради України у листопаді 2016 року. Пізніше Урядом було погоджено порядок надходження коштів до Дорожнього фонду.

Таким чином, дорожники змогли планувати проведення робіт з реконструкції, капітального ремонту та будівництва доріг на середню та довгострокову перспективу (5-10 років).

Пізніше програма будівництва та розбудови інфраструктури України отримала певні видозміни та почала іменуватися як “Велике будівництво”, ознаменувавши черговий етап роботі вдосконаленої системи будівництва українських автошляхів та увібравши в себе раніше не властиві об’єкти соціальної інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають