9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Лютого, 2024
No menu items!
No menu items!

В Україні розглядають розширення виробничих потужностей віконної промисловості

Мінрегіоні провели друге засідання Оперативного штабу із забезпечення будівельними матеріалами, де обговорили актуальні питання виробництва віконної промисловості, а також потреби громад у таких виробах.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства розвитку громад та територій України.

До засідання долучились представники обласних військових адміністрацій, представники профільних асоціацій виробників, Державної митної служби та Мінекономіки.

«За попередніми оцінками наразі в Україні пошкоджено близько 135 тисяч будівель та споруд. І в 99% об’єктів, що підлягають першочерговому відновленню, найбільше зазнали пошкоджень саме віконні конструкції. Відтак забезпечення громад такими виробами наразі є вкрай актуальним завданням. Адже зовсім скоро стартує опалювальний сезон і нам потрібно якомога швидше відновити житлові будинки, соціальну та критичну інфраструктури», — зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

На засіданні заслухали інформацію про стан ринку віконної продукції. Також обговорили можливості прискорення процесів відновлення з урахуванням спроможності віконної галузі.

Повідомляється, що учасники зазначили необхідність залучення інвестицій у цьому напрямку, зокрема для підсилення економічного фронту країни.

Останні новини:

Зараз читають