9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

В “Укравтодорі” заявляють про відновлення понад 9000 км державних автошляхів за два роки

В “Укравтодорі” повідомили, що за 2020-2021 роки в Україні відновлено понад 9000 кілометрів державних автошляхів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Не залишилося жодної області, де було б відремонтовано менше ніж 170 кілометрів колій”, – йдеться у повідомленні “Укравтодору”.

Наголошується, що в Україні з’явилися інфраструктурні мегапроєкти, зокрема – ансамбль мостів у Запорізькій області.

blank
Фото: пресслужба Onur

“Завершено на верхній частині вантового мосту монтаж усіх 48 вант, а також завершено опускання прогонової будівлі в проєктне положення. Вже в січні 2022 року жителі Запоріжжя зможуть доїхати з острова Хортиця до центру міста новим вантовим мостом”, – додали в “Укравтодорі”.

У Держагентстві автошляхів наголосили, що найдовша дорога країни Стрий-Ізварино, цього року оновлена ​​на 97%. Комфортний проїзд забезпечений по всій довжині головного маршруту зі сходу на захід України.

“Флагманський проєкт 2021 року -116 км дороги Немирів-Ямпіль, оновлено за рекордні 90 днів. Цей маршрут стане основним у подорожі між столицями України та Молдови”, – повідомили в “Укравтодорі”.

blank

Також у Держагентстві автодоріг до інфраструктурних мегапроєктів віднесли будівництво Кременчуцького мосту – будувати 3-кілометровий мостовий перехід через Дніпро вже розпочали. В акваторії річки працює потужна техніка мостобудівників. Встановлено 22 труби під лівий пілон.

Крім того, повідомляється, що в 30 разів вдалося знизити кількість навантажень на дорогах із запуском мережі майданчиків зважування в русі.

“Разом з ЄБРР для “Укравтодору” розроблено План антикорупційних заходів, схвалених на рівні уряду та міжнародних партнерів. Завдяки їхньому впровадженню Держагентство автодоріг стане першим державним інститутом України, сертифікованим за стандартами ISO з антикорупції”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають