9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

В Одеському порту побудують новий причал за більш ніж 200 млн грн

В Одеському порту хочуть побудувати причал за 203,4 млн грн, який буде приймати судна Panamax.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила відкриті торги на завершення будівництва причалу 1-з в Одеському морському порту і днопоглиблення прилеглої до нього акваторії.

Причал 1-з необхідний для перевантаження генеральних вантажів на Андросовському молу порту. Його довжина повинна складати 254 метра, а глибина підхідного каналу до причалу – 12 метрів. Реалізація проекту буде здійснена протягом року в рамках державно-приватного партнерства у співпраці держави з портовими операторами, приватними інвесторами та міжнародними фінансовими інститутами. Причал зможе приймати судна типу Panamax, а в його тилу буде зведений потужний зерновий термінал, – цитує прес-служба керівника АМПУ Райвіс Вецкаганс .

Взяти участь в процедурі можуть українські та іноземні компанії. Для цього необхідно подати документи, відповідно до встановлених АМПУ вимогами, до 9 листопада 2017 року. Очікувана вартість виконання робіт становить 203,4 млн грн без урахування ПДВ.

Перед Одеською філією АМПУ поставлена ​​задача – провести тендер прозоро, конкурентно, із залученням максимальної кількості учасників, – підкреслив Вецкаганс.

У прес-службі нагадали, що раніше АМПУ провела тендер для визначення підрядної компанії, яка проведе реконструкцію причалу № 7 в Одеському

Останні новини:

Зараз читають