9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

В Івано-Франківській області на трасі Р-24 відремонтують три мости (фото)

 • В Івано-Франківській області, на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, планують відремонтувати три мости.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що в цей час роботи проходять на мосту через річку Лючка в селі Стопчатів (Косівський р-н), – завершується армування монолітної плити, облаштовуються підходи до мосту. Рух автотранспорту здійснюється через тимчасовий об’їзний міст.

  Крім того, розпочато виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту 12-метрового аркового мосту в Стопчатові. Цей міст на цей час не відповідає вимогам по вантажопідйомності та габаритам – спостерігається руйнування кам’яної кладки стіни мосту, тріщини, випадання окремих фрагментів кам’яної кладки у зводі арки.

  Також роботи ведуться на мосту через річку Мачура в селищі Ворохта. Цей міст був побудований в 1968 році. За результатами обстеження об’єкта виявлено підмив фундаментів берегових опор і руйнування кам’яних берегових опор.

  На об’єкті побудували тимчасовий об’їзний міст. Коли дозволять погодні умови, на побудованому тимчасовому об’їзному мосту і на підходах до нього буде укладено асфальтобетонне покриття, після чого старий міст демонтують і приступлять до будівництва нового, довжиною 18,5 м.

  Повідомляється, що фінансування цього проєкту здійснюється з державного бюджету.

  “Регіональна автомобільна дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський проходить по території Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей і є однією з основних транспортних артерій в західному регіоні України. Найбільш значний вантажний і пасажирський потік спостерігається в літній період, що пов’язано з автотуризмом в районі Карпат”, – зазначили в обласній ОДА.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Зараз читають

  Новгород-Сіверський елеватор встановив нові зерносушарки

  На Новгород-Сіверському елеваторі встановили нові зерносушарки і газове обладнання.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Українська компанія “Інтерпайп” пройшла аудит Siemens

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" успішно пройшла аудит у виробника залізничного рухомого складу, німецької корпорації Siemens.

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.