9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

В Івано-Франківській області на трасі Р-24 відремонтують три мости (фото)

В Івано-Франківській області, на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, планують відремонтувати три мости.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що в цей час роботи проходять на мосту через річку Лючка в селі Стопчатів (Косівський р-н), – завершується армування монолітної плити, облаштовуються підходи до мосту. Рух автотранспорту здійснюється через тимчасовий об’їзний міст.

Крім того, розпочато виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту 12-метрового аркового мосту в Стопчатові. Цей міст на цей час не відповідає вимогам по вантажопідйомності та габаритам – спостерігається руйнування кам’яної кладки стіни мосту, тріщини, випадання окремих фрагментів кам’яної кладки у зводі арки.

Також роботи ведуться на мосту через річку Мачура в селищі Ворохта. Цей міст був побудований в 1968 році. За результатами обстеження об’єкта виявлено підмив фундаментів берегових опор і руйнування кам’яних берегових опор.

На об’єкті побудували тимчасовий об’їзний міст. Коли дозволять погодні умови, на побудованому тимчасовому об’їзному мосту і на підходах до нього буде укладено асфальтобетонне покриття, після чого старий міст демонтують і приступлять до будівництва нового, довжиною 18,5 м.

Повідомляється, що фінансування цього проєкту здійснюється з державного бюджету.

“Регіональна автомобільна дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський проходить по території Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей і є однією з основних транспортних артерій в західному регіоні України. Найбільш значний вантажний і пасажирський потік спостерігається в літній період, що пов’язано з автотуризмом в районі Карпат”, – зазначили в обласній ОДА.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають