9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

В аеропорту Одеси почали будівництво магістральної руліжної доріжки

В одеському аеропорту, слідом за новою злітно-посадковою смугою, яка була введена в експлуатацію 16 липня цього року, підрядник приступив до наступного етапу реконструкції – будівництву нової магістральної рульової доріжки (МРД).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Роботи тривають вже півтора місяця і проходять в хорошому темпі. Технологія зведення основної руліжки МРД, що проходить уздовж всієї нової злітно-посадкової смуги, точно така ж, як і для будівництва смуги, відмінність лише в тому, що руліжка набагато вужча – ширина смуги – 45 метрів, а МРД – 22 метри.

На першому етапі треба вирити котлован глибиною один метр, а потім приступити до формування своєрідного бутерброда, заповнивши котлован шарами з щебеню, піску і цементу. Верхній шар, як і на смузі, буде з так званого важкого бетону, товщиною близько 40 см, а укладати його буде американська машина – бетоноукладач Gomako.

blank
Схема видання “Крила”

Нова злітно-посадкова смуга одеського аеропорту виявилася навіть краще, ніж очікували експерти. Так звана твердість покриття проєктувалася з показником в 64 одиниці (PCN=64), проте випробування показали твердість в 75 одиниць. Це означає, що смуга прослужить довше і зможе приймати більш важкі повітряні судна.

blank
Фото: Аеропорт Одеса

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в одеському аеропорту відкрили новозбудований перонний комплекс, який розрахований для приймання восьми повітряних суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають