9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Уряд виділяє 500 мільйонів гривень на добудову Дарницького мосту в Києві

Кабінет міністрів виділяє 500 мільйонів гривень на проведення будівельних робіт на Дарницькому мосту в Києві.

Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів 28 липня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Йдеться про Дарницький мостовий перехід через річку Дніпро на ділянці Київ-Московський – Дарниця.

Нагадаємо, що 3 березня 2021 року “Укравтодор” і “Укрзалізниця” підписали меморандум про добудову Дарницького залізнично-автомобільного мосту в Києві. Зазначалося, що міст залишається на балансі “Укрзалізниці”, і отримує повну управлінську та операційну допомогу з боку “Укравтодору” для оперативного і якісного завершення будівництва.

“Роботи почнуться влітку. Всі роботи будуть завершені до кінця 2021 року”, – сказав тоді присутній при підписанні меморандуму заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Дарницький міст будували протягом семи років – з 2004 по 2011 рік. Міст частково введений в експлуатацію, з 2010-2011 років відкрито рух для залізничного транспорту, а також з’їзди та заїзди автомобільної частини мосту на правому березі. На лівому березі міст переходить в Дарницьке шосе, саме там планувалося побудувати з’їзди/заїзди на Дніпровську набережну.

Будівництво мосту було припинено на невизначений термін. Вже понад 10 років він має статус “довгобуду”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають