9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

“Укрзалізниця” провела реновацію залізничної станції Татарів-Буковель (фото)

“Укрзалізниця” проводить на Івано-Франківщині реновацію залізничної станції Татарів-Буковель. У рамках робіт, зокрема, продовжили до 324 метрів платформу станції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що це найближча залізнична зупинка до гірськолижного курорту Буковель.

“Залізничники збільшили зі 180 до 324 метрів залізничну платформу станції. Тепер вона може приймати поїзди, у складі яких 12 вагонів”, – йдеться у повідомленні транспортної компанії.

blank
Реконструйована залізнична станція “Татарів-Буковель”. Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Раніше платформу здатна була приймати потяги до 6 вагонів.

Також на платформі встановлено сучасне LED освітлення, проведено ремонт фасаду будівлі зупинного пункту та залу очікування, зокрема залізничних кас, які найближчим часом відновлять роботу. Триває облаштування привокзальної території.

blank
Реконструйована залізнична станція “Татарів-Буковель”. Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

“Завдяки співпраці з гірськолижним курортом Буковель нам вдалося за короткий термін відремонтувати вокзал Татарів і зробити з нього зручний пасажирський хаб між залізницею та курортом, а надалі “Укрзалізниця” планує виконати капітальний ремонт цієї станції. Також УЗ планує відновити інші станції Карпатського регіону, оскільки вони популярні серед українців та гостей нашої країни не лише в зимовий період, а й у період літнього відпочинку”, – наголосив керівник пасажирського спрямування АТ УЗ Олександр Перцовський під час відвідування станції Татарів.

Станція Татарів та залізничний вокзал є пам’яткою архітектури, зведеною у 1894 році, коли за часів Австро-Угорської імперії по гірській місцевості прокладали залізницю у тодішнє місто Станіслав. У 2021 році новим керівництвом “Укрзалізниці” було ухвалено рішення провести реновацію цієї станції.

blank
Реконструйована залізнична станція “Татарів-Буковель”. Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Наприкінці листопада 2021 року громада селища Татарів підтримала ініціативу щодо перейменування залізничної станції Татарів на Татарів-Буковель. На фасаді будівлі буде збережено історичну назву Татарів.

В цей час через станцію Татарів-Буковель курсує 9 пасажирських поїздів: №5/6 Маріуполь-Рахів, №15/16 Харків-Рахів, №55/56 та №95/96 Київ-Рахів, №25/26 Одеса-Рахів, №125/126 Миколаїв-Рахів, №57/58 Київ-Ворохта, №259/260 Суми-Ворохта, №130/129 Кременчук-Ворохта (з групою причіпних вагонів Полтава-Ворохта).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають