9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Укрзалізниця” починає електрифікацію ділянки Черкаси – станція ім. Т. Шевченка

“Укрзалізниця” починає електрифікацію ділянки Черкаси – станція ім. Т. Шевченка, цей проєкт дозволить поліпшити залізничне сполучення між містами, зменшити експлуатаційні витрати та викиди у навколишнє середовище.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами в.о. голови правління АТ УЗ Івана Юрика, реалізація зазначеного проєкту може стати ще одним безпрецедентним прикладом, коли держава підтримує державну компанію.

“У цьому році з держбюджету виділено 72,8 млн грн на початок реалізації цього проєкту. Зараз йде розробка проєктно-кошторисної документації, і після експертизи стартує активна фаза робіт. Всі роботи по електрифікації цієї майже 40-кілометрової ділянки плануємо завершити в першому кварталі 2022 року”, – зазначив Юрик.

Він також додав, що завдяки електрифікації ділянки Ковель-Ізов-Держкордон, Долинська-Миколаїв, а тепер і Черкаси – ім. Т. Шевченка в Україні стартує велика електрифікація залізничних колій.

“Всі ці проєкти покликані зменшити викиди в навколишнє середовище і знизити експлуатаційні витрати. Зокрема, завдяки електрифікації ділянки Черкаси – ім. Т. Шевченка буде значно покращено залізничне пасажирське сполучення в регіоні та розвантажені автодороги. Це важливий проєкт для регіону і всієї України”, – додав він.

Зараз на ділянці між Черкасами та станцією ім. Т. Шевченка на теплотязі курсують приміські поїзди, 4 регіональних поїзди, 2 поїзди, що прямують з Києва до Одеси та зі Львова до Черкас і вантажні поїзди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають