9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

«Укрбуд» обладнає 20 тисяч квартир системою розумного дому CLAP

 • У 19-ти житлових комплексах, які будуть збудовані корпорацією «Укрбуд» в Києві з 2018 по 2020 рік, встановлять першу вітчизняну систему розумного дому CLAP.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр корпорації УкрБуд.

  Про це будівельники домовилися з українським стартапом Clever Apartment, який розробив технологічну новинку. Першими систему розумного дому отримають власники квартир в житловому комплексі «SpasSky», який планується ввести в експлуатацію навесні 2018 року. Загалом ж CLAP встановлять у 20 тисячах квартир від «Укрбуду». При чому жодних додаткових витрат з боку клієнтів  це не потребує – житло передаватиметься покупцям вже з встановленою системою.

  CLAP – це перша повноцінна система розумного дому, повністю створена в Україні. Вона складається з майже непомітних датчиків та регуляторів, розташованих в кожній кімнаті, єдиного координаційного центру та панелі керування, об’єднаної з відеодомофоном. Керувати системою користувач зможе за допомогою простого та інтуїтивного додатку, доступного на смартфонах та планшетах під керуванням iOS чи Android, або через браузер персонального комп’ютера.

  – Партнерство з розробниками системи CLAP – це наш шанс довести, що ми прагнемо не просто будувати, а створювати в наших будинках справжній домашній комфорт. Це важливий крок на шляху до справжніх інновацій, який ми обрали, – розповідає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. – Але цей крок не єдиний. У формуванні комфорту ми сповідуємо системний підхід, тісно зв’язуючи всі системи як всередині, так і зовні будинку. Наша мета – це створення нового стандарту життя в Україні.

  CLAP включає в себе регулятори для контролю температури, а також датчики, які допомагають запобігти пожежі, потопу, реагують на рух, відмикання дверей чи вікон, високу концентрацію вуглекислого газу в повітрі. Більшість цих приладів – бездротові. Система захищена від глушіння та має три резервні канали зв’язку. Датчики працюють на батарейках, які потребують заміни лише раз на 5 років.

  У разі спрацювання сигналізації CLAP повідомить про це не лише господарю, а й на пульт охорони в будинку. Крім того, власник квартири у будь-який момент зможе через Інтернет побачити на своєму пристрої зображення з домофону або камер спостереження та поспілкуватися з тим, хто дзвонить у двері.

  Налаштувати комфортну температуру в кожній кімнаті взимку, додати прохолоди в спекотний день – все це можна зробити в будь-який час і будь-якому місці, якщо є доступ до Інтернету. Також система інтегрована в консьєрж-сервіс будинку. За необхідності одним рухом можна викликати майстра, замовити таксі або доставку їжі.

  Окрім забезпечення безпеки та комфорту система CLAP допомагає зекономити на комунальних послугах. Вона автоматично фіксує та наглядно аналізує показники з усіх лічильників і може автоматично оплачувати рахунки, заощаджуючи час, прогнозувати витрати та встановлювати місячні ліміти, корегувати споживання ресурсів в залежності від часу доби, завжди обираючи найбільш економічне енергоджерело. Проведені розробниками тести довели, що місячна економія при використанні CLAP може складати до 40%.

  Система дозволяє налаштовувати різний рівень доступу для кожного с членів родини, обмеживши його для дитини або літньої людини. Також є змога задавати сценарії для різних ситуацій – наприклад, автоматично знижувати температуру, перекривати газ і воду, коли нікого немає вдома.

  Детальніше про можливості та переваги CLAP можна дізнатися з презентації на сайті розробника.

   

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...