9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Укрбуд» добудує столичний житловий комплекс «Академмістечко»

В Києві добудують молодіжний житловий комплекс «Академмістечко», який знаходиться на Святошинській пл., 1.

Ще 15 років тому понад 120 київських сімей вклали свої кошти в це будівництво, але так і не отримали обіцяного житла. Протягом останніх 10 років всі роботи було заморожено.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Державну будівельну корпорацію «Укрбуд».

Сьогодні за активного сприяння депутатського корпусу Київради до завершення довгобуду залучено інвестора – державну будівельну корпорацію «Укрбуд». В кінці червня замовник будівництва уклав з місцевою владою договори про відновлення оренди земельних ділянок, а також договір про будівництво багатоквартирного житлового комплексу з компанією «Укрбуд Девелопмент», що входить до складу корпорації.

Ми запобігли спробам відвести землю іншому забудовнику без зобов’язання добудови будинку і передачі квартир потерпілим. Також відхилили пропозиції щодо повернення інвесторам їхніх грошей за курсом п’ятнадцятирічної давнини. Наша позиція була незмінною – шукати забудовника, який добудує житловий комплекс, щоб ошукані кияни отримали свої квартири. Натомість місто надає будівельникам прилеглу ділянку для зведення нового житлового комплексу, що компенсує їм витрати на завершення робіт по довгобуду, – розповів на зустрічі з ошуканими інвесторами секретар постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Георгій Ясинський. – Ми зверталися до найбільших забудовників: як комунальних, так і приватних. З усіх погодився «Укрбуд», оскільки вже має досвід завершення кинутих недобудов. І тепер обмануті шахраями люди зможуть, нарешті, отримати свої квартири.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають