9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Українські розвідники отримали нове службове житло

Родини військовослужбовців Головного управління розвідки отримали ключі від службових осель у декількох містах України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

“20 травня, відбулася приємна для будь-якої родини військовослужбовця подія – ще 94 розвідника отримали ключі від службових осель із високим рівнем комфорту” – йдеться у повідомленні пресслужби ГУР МО України.

Вітаючи новоселів, начальник ГУР МО України полковник Кирило Буданов зазначив: 

“Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, постійну присутність ворога поблизу наших кордонів, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і в Криму, поряд із завданням підвищення рівня боєготовності одним із пріоритетних і надважливих завдань для керівництва держави, Міністерства оборони України і Головного управління розвідки залишається підвищення соціальних гарантій військовослужбовців та членів їхніх сімей. Ми проводимо цілеспрямовану, послідовну роботу, докладаємо максимум зусиль для вирішення житлових питань наших співробітників”.

blank
Фото: Головне управління розвідки Міноборони України

“Захищаючи інтереси України в умовах російської збройної агресії, ви повинні бути спокійними за ваших рідних, упевненими, що ваші дружини й діти всебічно захищені та мають належні умови проживання. Наша амбітна мета – розв’язати питання квартирної черги. Я вважаю, що це є важливим чинником для подальшого поліпшення умов військової служби, запорукою віри в краще майбутнє та нашу спільну перемогу. Адже від якісного й ефективного виконання комплексу завдань, які покладаються на воєнну розвідку, залежить прийняття стратегічних рішень, пов’язаних із національною безпекою України. Вдячний кожному з вас за сумлінну службу й наполегливу копітку працю та щиро вітаю з новосіллям!”, – наголосив керівник воєнної розвідки України.

Нагадуємо, що у травні 2020 року 31 співробітник ГУР МО України отримав ключ від оселі.

Більшість воїнів, які отримали житло, вже відбула кілька ротацій в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на Донбасі.

При будівництві нового будинку використано сучасні будівельні технології та довкола нього створено необхідну для дітей інфраструктуру. Також помешкання, в яких житимуть сім’ї розвідників, оснащені найнеобхіднішою побутовою технікою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають