9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни – шосе, що з’єднує Багдад і Басру.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Частина проєкту, а саме реконструкцію відрізка дороги довжиною 112 км, виконувала українська група “Альтком”.

Даний проєкт фінансувався Світовим банком. За словами керівника філії “Альтком” в Іраку Фармана Рамазана, остаточна вартість проєкту склала близько 90 млн дол.

Спочатку за перемогу в тендері боролися 10 компаній, в тому числі з Греції, Єгипту, Лівану, Туреччини та України. Переможцем виявилася українська компанія, яка приступила до робіт у 2016 році.

blank

Роботи велися 4 роки та фактично були завершені у 2020 році, проте лише минулого тижня супервайзінгова компанія рекомендувала прийняти об’єкт в експлуатацію.

Крім будівництва безпосередньо дороги та дорожніх споруд, в обов’язки підрядника увійшло створення специфічної супутньої інфраструктури – КПП (які є обов’язковим атрибутом в неспокійному Іраку), торгових майданчиків вздовж доріг.

blank

В українській дорожньо-будівельній компанії уточнили, що роботи довелося вести в умовах локдауна, урядової кризи та зупинки роботи порту, яка тимчасово унеможливила імпорт необхідних матеріалів. Також свої корективи внесли кліматичні умови: оскільки Басра є одним з найспекотніших місць на планеті, влітку роботи доводилося починати о 4 годині ранку і закінчувати до 11-12 години дня.

blank

Спочатку компанія приступила до виконання замовлення з українським персоналом, проте до закінчення проєкту українських працівників практично повністю замінили місцевим населенням, залишивши тільки менеджмент з України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають